Güncel Bilgiler
Trend

İstanbul Bilişim Para İadesi Nasıl Alınır?

İstanbul Bilişim hakkında bu yazıyı okuyorsanız siz de mağdurlardan birisiniz demektir. Daha önce internetten bir çok defa alışveriş yapan biri olarak nasıl ben bunlara inandım diye kendinize kızdığınızı biliyorum. 2002 yılından beri açık olan bu firmadan daha önce alışveriş yaptıysanız buna güvenerek sipariş verdiğinizi düşünüyorum. Sonuç malum gelmeyen ürünler, ya da geç gelen ürünler, parasını ödeyip bir daha geri alamayanlar... kısacası İstanbul Bilişim Mağdurları...

İstanbul Bilişim Mağdurlarının Para İadesi Süreçleri?

İstanbul Bilişim için zaman ayırıp bir yazı yazmak aslında gereksiz fakat daha fazla insanın mağdur olmaması için yazılması gerektiğini düşündüm.

Bekleyiş Sürüyor

İstanbul Bilişim Mağdurlarının büyük bir bölümü ürünü ucuz olduğu için tercih edenlerden oluşuyor. Mağduriyet yaşayanların bir kısmı da yıllar önce alışveriş yapıp bir sorun yaşamayan müşteriler. Ben de yıllar önceki alışveriş tecrübeme güvenerek ürünü sipariş verdim.

İstanbul Bilişim İnsanları Nasıl Mağdur Ediyor, Kandırıyor?

Firma milletin parasını cebe indiriyor. Sonra ne ürün ne para iadesi. Sonra bir müşteri hizmetlerini arayayım diyorsunuz?

Firmaya ulaşmak için ortalama 40 dk bekliyorsunuz.

Muhasebe çok yoğun, durumunuzun acil olduğunu belirttik en kısa sürede paranızı iade edeceğiz. En kısa süre? Firmaya göre en kısa sürenin ne kadar olduğunu kimse bilmiyor?

İstanbul Bilişimden Para İadesi Almak?

İstanbul Bilişim tarafından mağdur edilen biri olarak Tüketici Hakem Heyetine başvurumu yapıp sonuçları sizinle paylaşacağım. Benim aldığım ürün 700 TL civarında bir Cep telefonuydu.

Firmanın televizyonlara verdiği reklamlar da birçok mağdurun canını fazlasıyla sıkmış görünüyor. Umarım daha fazla insan mağdur olmadan gerekli önlemler alınır. Yoksa her geçen gün daha fazla insan sonu hüsranla biten bir alışveriş macerası yaşayacak.

İstanbul Bilişime ne kadar paranızı kaptırdınız? Kaç aydır bekliyorsunuz? Para iadesi için hangi yollara başvurdunuz? Sonuç Ne Oldu? Para iadesi için tavsiyeleriniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı